Granada Hotel

Granada Hotel Mobil Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Sürüm 1.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Mobiroller Yazilim Bilisim Danismanligi Sanayi ve Ticaret A S
ömür boyu unutamayacağınız eşsiz bir tatil için Granada Hotel' i tercih eden kullanıcıların hotel hakkında birçok bilgiye ulaşabilmesini sağlayan Granada Hotel uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

Ömür boyu unutamayacağınız eşsiz bir tatil için Granada Hotel' i tercih eden kullanıcıların hotel hakkında birçok bilgiye ulaşabilmesini sağlayan Granada Hotel uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basmak ile çok kolay şekilde yükleyebileceğiniz Granada Hotel uygulaması, düşük boyutludur ve cihazınızda çok az yer kaplar. Çoklu dil özelliğine sahip olması sayesinde Türkçe, İngilizce, Almanca, Çine, Danca, Endonezce, Farsça, Fransızca, Fince, Japonca, Hollandaca, Korece, Katalanca, Lehçe, Macarca, Romence, Rusça, İspanyolca, İtalyanca gibi daha birçok dilde kullanabileceğiniz Granada Hotel uygulaması size kendi dilinizde kullanım olanağı sağlıyor.

Unutulmaz bir tatil amacı ile Granada Hotel' i tercih eden kullanıcılar bu uygulama ile hotel hakkında her türlü bilgiye sahip olabilir, anketlerine katılabilir, hoteli sosyal medyada takip edebilir ve online rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Granada Hotel indir